LoL help please

Všechny možné MMO hry. Word of Warcraft, Connan Online, LotR online, Lineage atd...

LoL help please

Příspěvekod RudyGames » 05 dub 2014 22:15

Ahojte všichni,
jeden malý kámoš mi zkazil některé z prvních 10 rankedů, a já bych se chtěl celkem dobře umístit, přijdu si jak nějaký žebrák, nebo tak něco, ale vážně chci někoho z vás, kdo je alespoň v silveru poprosit, nezahrál by se mnou duo queue a nepomohl mi prosím?

Děkuji všem, i když vím, že každý by měl dosáhnout cíle sám, ale myslím si, že mám navíc než na BRONZE. Děkuji. Nashledanou (Ahoj).
RudyGames
Kameník
Kameník

LoL help please

Příspěvekod reklama » 05 dub 2014 22:15

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Re: LoL help please

Příspěvekod MatescoCZ » 06 dub 2014 11:23

Řeknu ti takto.. Pokud do Bronzu nepatříš, tak tam nebudeš. Myslím, že je to tam opravdu lehké jak facka.. Boostil jsem kamaráda z Bronze 4 do Bronze 2 a prohrál jsem jenom jednu hru, pak z Bronze 1 do Silver 5 a prohrál jsem asi 2 hry. Hlavně jungle je na Bronzu snadná až se mi z toho chce brečet, jungleři neví, kdy se jim spawnují buffy a berou ho jenom když jdou kolem. Takže když to tak vemeš, pokud nejsi blbej, máš celou hru 2x bb a 2x rb. Nekoukej se na divizi, ale snaž se zlepšit svůj skill a až tam patřit nebudeš, dostaneš se pryč. A nauč se nějakého OP championa a tahej za nej.
Aligátor - Intel Core i7 3770K 4,2GHz, Sapphire HD 7870 XTBoosted, 24GB Ram (plánuju 32GB), 2TB HDD; 2TB Ultra WD ex.
MatescoCZ
Lord
Lord

Re: LoL help please

Příspěvekod RudyGames » 06 dub 2014 18:11

Díky a nezahrál bys někdy se mnou, jen tak pro srandu prosím? klidně i normálku, klidně ranked. Jak chceš.
RudyGames
Kameník
Kameník

Zpět na MMO hry