MMORPG - Arcane Legends (AL)

Všechny možné MMO hry. Word of Warcraft, Connan Online, LotR online, Lineage atd...

Příspěvekod Inf » 24 lis 2012 21:22

Zdravim,

Chci se zeptat, jestli tu někdo z vás nehraje mobilní hru Arcane Legends. Je to MMORPG (pouze s využitím internetu) a dá se zdarma stáhnout v Obchodě Play (Android), ale nevím jestli to je i v AppStoru (to se prosím koukněte pokud máte iPhone :) ).

Ve stručnosti: Tato hra je podobná jako World of Warcraft (podoby questů, itemy, rasy). Můžete si vybrat ze tří ras: Warrior (human), Rogue a Sarr. (přesné jméno rasy jsi bohužel nepamatuju jen zkratku :lol: ). Až uděláte tent krok, zdarma dostanete "peta", kterého jsi vyberete: vlka, želvu a psa. A dobrodružství začíná :) začnete expit, kupovat věci atd. Další skvělá věc, že questy můžete dělat ve skupině o 4 členech (většinou jou to tanci a healeři). Bohužel existuje skupina lidí, které nazývám "stealeři", kradou vám itemy z chestek a většinou ruší obchody, ovšem s tímto se potkáte málo kdy. Dále ve hře je bohužel kraťoučká mapa, ale zato velmi dobře zpracovaná a inteligence vašich nepřátel se každým novým krokem zvyšuje. No, teď jsem si vzpoměl. Když máte svého "peta", tak ho musíte po určité době nakrmit. Možná si říkáte: "To nemůže být nic těžkého.,, Pletete se :) Když začínáte, tak vám to možná přijde krmení vašeho zvířátka jako blbost, ale čím větším levelem jste tím je to pro vás větší útrapa. Vaše ekonomická situace není příliš velká, protože si můžete kupovat elixíry na zvýšení many a healu, ale ty stojí 400 goldů (25 lahviček healu nebo many) a potom dokupování žrádla pro vašeho miláčka není, protože 250g + 400g se běžně nevyskytuje. To k vašim petům. Ve hře se také vyskytují stříbrné (vzácné) mince, které se už dokupují za pravdové peníze. Za tyto mince si můžete kupovat "epické" vybavené, které vám bude každý záidět, ale jak jsem již napsal, je to za opravdové peníze. Ano, na začátku nějaký tento obnos dostanete, ale počítejte s tím, že během chviky o to přijdete :D. A ještě něco ve finále ke qestům. V každém dungeonu respektivě prostředí máte bosse, ze kterého Vám čas od času spadne dobrá věc, buď si ji obléknete nebo prodáte.

To je asi vše doufám, že můj dlouhý text jste si přečetli a zde přikládám pár screenshotů ze hry. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pokud si tuto hru opakuji zdarma stáhnete a zaregistrujete, nezapomeńte si mě přidat do vašeho friend listu. Jmenuji se tam Infernate a někdy spolu můžeme něco podniknout. :D

:ugeek:
Obrázek
:twisted: Zaměřuji se spíše na kategorii Hry a Hraní, takže pokud budete chtít pomoc, tak Vám pomůžu tam.
http://www.youtube.com/user/GamePointCZ
Inf
Lovec
Lovec

Příspěvekod reklama » 24 lis 2012 21:22

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Re: MMORPG - Arcane Legends (AL)

Příspěvekod TheDarkBear » 24 lis 2012 23:44

jojo ta hra je dost dobrá :) docela mě baví hrát po večerech před spaním :)
Můj miláček :)
CPU - AMD A10-5800K
GPU - Radeon HD 7700 Series
RAM - 8GB
HD - 500GB + 750GB
TheDarkBear
Stráž
Stráž

Příspěvekod Inf » 25 lis 2012 10:15

Tak to nejsi sám :D jinak jestli se můžu zeptat jakej máš level popřípadě nick, který tam máš? :D Já mám Warriora 13 level :D
Obrázek
:twisted: Zaměřuji se spíše na kategorii Hry a Hraní, takže pokud budete chtít pomoc, tak Vám pomůžu tam.
Inf
Lovec
Lovec

Příspěvekod Siki » 16 led 2013 20:50

Tak to zkusím na tabletu před spaním :D Díky za tip
Siki
Zlatník
Zlatník

Příspěvekod Inf » 26 zář 2014 22:17

Po dlouhý době refresh, chtěl bych rád rozjet československou komunitu na tuto hru, ale nevím, kolik hráčů/hráče hraje. :) Jinak moje jméno je stále Infernate, ale tentokrát Rogue.
Obrázek
Inf
Lovec
Lovec

Zpět na MMO hry