[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
GGforum.cz • Zobrazit téma - Triton.cz [LEG] [WHITE] [PUBLIC] [SLOT 10+]

Triton.cz [LEG] [WHITE] [PUBLIC] [SLOT 10+]

Máte server a chcete ho propagovat? Toto je kategorie pro vás.

Re: Triton.cz [LEG] [WHITE] [PUBLIC] [5 SLOT]

Příspěvekod Pafis » 12 kvě 2013 15:58

Tak vážení, je to tu, skvělá událost pro celé osazenstvo serveru, Iron Trench hotov! Včera ve večerních hodinách po menších komplikacích se v tomto příkopu spawnul první Iron Golem a mnoho, opravdu mnoho dalších ho brzy následovalo. Rychlostí blesku se plní jedna bedna za druhou. Tato revoluční železofarma nám každé 4 sekundy dává jeden Iron Ingot!. Takovéhoto komfortu se vám dostane na jednom českém serveru z 50 (i to je podle mě hodně nadsazené číslo, osobně nevím o žádném českém a jen o pár zahraničních serverech, které se tímto Tangovým vynálezem mohou pyšnit). Tato farma již nejen nabyla účinnosti, ale ti z nás, kterým design není cizí jí již začali dodávat i na kráse.

Je zde tolik věcí na práci... tolik projektů... tak málo pomocníků, kteří by se ve světě Minecraftu i trochu vyznali...

Nebojíš se práce? Jsi dobrým redstonerem? Umíš stavět krásné stavby? Nebo jsi dobrý bojovník? Nebojíš se skvělého kolektivu a splňuješ podmínky pro přijetí do našich řad? Myslíš si, že hledáme právě TEBE? Pak se ozvi na email rafatan@seznam.cz. Vážně, nemáš-li rád wipy, a je-li stavění pro radost tvou oblíbenou činností, něměl bys váhat a pokusit se napsat nějakou slušnou přihlášku. Mě se tento krok velmi vyplatil a rozhodně jej nelituji.
Pafis
Kameník
Kameník

Příspěvekod reklama » 12 kvě 2013 15:58

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Příspěvekod Crafatan » 21 kvě 2013 21:06

Ahojte pařmeni zvýšil jsem počet slotů na 10 takže eventuální zájem je vítán,toto je konečné číslo dál už se rozrůstat nehodláme
poslední 3 místa volné.
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Crafatan » 25 kvě 2013 14:13

Jak jsme už naznačovali stavěli jsme Golem farmu jak to dopadlo posudte sami.

Naposledy upravil Crafatan dne 04 čer 2013 12:01, celkově upraveno 1
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Crafatan » 30 kvě 2013 19:17

Golem farma hotová i s nádvořím

Naposledy upravil Crafatan dne 29 črc 2013 18:20, celkově upraveno 1
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Pafis » 06 čer 2013 20:04

Po nějaké menší odmlce opět i já, smirenej, zdravím všechny příznivce "kostičkovaného nesmyslu."

Jsem zde opět proto, že bych Vás chtěl pozvat na náš server, který, jak zde již bylo řečeno, je v mnoha aspektech unikátním. Předem by však asi nebylo od věci upozornit Vás, že v předchozích řádcích je všechno napsáno,nerad bych se tedy opakoval, a tak jen konstatuji, že je to vážně tak, jak to vypadá! V "reálu" možná ještě zajímavější!

Máme volných už jenom pár posledních míst, takže myslíš-li si, že právě Ty jsi onen Minecrafťák, který v našem skvělém týmu chybí, neměl bys dlouho váhat. Pokud přeci jen trošku váháš, myslím, že není problém se s Tebou pobavit a vysvětlit si, co a jak.

Jak jsem již řekl, vše důležité, tedy i případné kontakty na domluvu nebo přihlášku, jsou uvedeny někde v předchozím textu.

-smirenej
Pafis
Kameník
Kameník

Příspěvekod Crafatan » 19 čer 2013 16:07

Ahojte lidičky co máte rádi kostičky ,píšu protože pořád ještě sháním nějaké pařmeny kteří jsou tak trochu závislý na MC a nebojí se projevit svůj výtvarný talent a promění pustiny a pouště v něco ,na co se každý rád s chutí podívá.
Podotýkám že bych rád někoho kdo je plnoletý a je schopen používat mozek v plném rozsahu ,megalomani a historicky zaměření hráči vítáni tak pište na můj email at se do toho můžeme pustit.

rafatan@seznam.cz
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Crafatan » 28 čer 2013 19:21

Pár foto z naší práce ,většinou rozdělané projekty ale už se to začíná rýsovat :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod DAVI » 03 črc 2013 14:24

Ahoj,
včera jsem se po nějaké době spojil se smířeným (až pomocí Hamachi chatu-nebývá na FB, jinak by to bylo rychlejší). Chvilku jsem u vás hrál, ale pak jsem byl nucen přeinstalovat Windowsy a už to nešlo. Minecraft mě ale nepřestal bavit a rád bych na Tritonu pokračoval (dá-li se říct, že jsem vůbec začal).
Nevím, jestli má cenu, abych psal něco o sobě, jestli se nepletu, tak už jsme spolu o tom mluvili. Ale pro jistotu, MC hraju od verze beta 1.4, takže většinu převratných změn jsem zažil na vlastní kůži. Povahou jsem hlavně kopáč a stavař, ale jak dojde na pvp, neznám bratra (leda že jsme v týmech).
Co se mého zápalu pro MC týče, se smířeným jsme na Crazycraftu postavili mnoho několikapatrových domů vč. toho bájného mrakodrapu (o kterém se jistě zmiňoval).
Kontakt bude asi nejlepší, kdybych nechal Skype (ale není problém přijít na TS): a-team598
S pozdravem, _DAVI_
DAVI
Kopáč
Kopáč

Příspěvekod Crafatan » 07 črc 2013 11:19

Ahoj jsem rád že jsi se ozval a tvá žádost bude kladně vyřízena. Začali prázdniny tak kdo máte více času ,let a chuti tak neváhejte napsat, rádi přivítáme nové stavitele

rafatan@seznam.cz

Vizovjan
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Crafatan » 29 črc 2013 18:22

Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář