[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
GGforum.cz • Zobrazit téma - Triton.cz [LEG] [WHITE] [PUBLIC] [SLOT 10+]

Triton.cz [LEG] [WHITE] [PUBLIC] [SLOT 10+]

Máte server a chcete ho propagovat? Toto je kategorie pro vás.

Příspěvekod Crafatan » 03 dub 2013 17:45

Zdravím všechny příznivce dlouhodobých projektů.Jak všichni víte Minecraft je hra která která je na delší dobu a
prakticky se nedá dohrát (když pomineme zabití draka ) a proto chci oznámit že hledám dva až tři hráče kteří mají
zájem o hru kde si vytvoříme svět podle své libosti a fantazie.Server hraju asi třetí měsíc ,zatím jsem postavil
spawn a nyní pracuji na městečku.Server bych chtěl vést víceméně jako vanilla jen omezený počet pluginů ale
to se dá domluvit už přímo ve hře ,určitě nechci žádné peníze ani nic podobného.
Prostě hledám nějaké šikovné lidi ve věku 17 a víc kteří by měli k tomu co vytvoří nějaký vztah a rádi se vraceli
na místo činu, protože pokud se vytvoří dobrá parta a přátelství tak to potom jde samo od ruky.
Pro komunikaci používám Team speak a co se týká financí tak zatím to táhnu sám ale to se dá taky řešit až potom,
nyní mám 5 slotů a hostuji na Clanwars ( bez problémů).
Server je jenom pro legální hráče tudíž warez mají bohužel smůlu a tuto podmínku nehodlám nijak řešit.
Jinak pokud by někdo ze zájemců uměl javu bude to velké plus.
Server jsem založil já takže jsem i adminem.

Kontakt na mně : rafatan@seznam.cz
Napiš něco o sobě,co se ti líbí v Minecraftu a pokud máš nějaké fotky svojí práce nebude na škodu je přiložit .
Zatím ahoj a těším se na odezvu

Taky přikládám pár foto mojí práce.
Spawn

Obrázek

Městečko

Obrázek

Spawn zevnitř

Obrázek

Hlava draka (preparovaná vlastní úlovek v endu)

Obrázek
Naposledy upravil Crafatan dne 11 říj 2015 18:00, celkově upraveno 6
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod reklama » 03 dub 2013 17:45

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Re: Triton.cz [LEG] [WHITE] [PUBLIC] [5 SLOT]

Příspěvekod minecraftstepil » 03 dub 2013 17:53

1) Není to jawa, ale java.
2) Co je to a texturepack?
minecraftstepil
Mudrc
Mudrc

Příspěvekod Crafatan » 04 dub 2013 17:37

Texturepack -Doku částečně mnou upravený
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Crafatan » 06 dub 2013 08:32

Pro doplnění informace ,Server by měl být něco jako privátní tzn. počítám opravdu tak max. s pěti hráči kteří by byli stabilní pak už by se přijímat nemělo ,takže uzavřená společnost něco jako Allatheho "Terea"

kontakt : rafatan@seznam.cz

Pokud by někdo chtěl můžu dát i IP Team speaku a domluva může probíhat tam
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Crafatan » 06 dub 2013 12:12

Naposledy upravil Crafatan dne 03 led 2015 11:24, celkově upraveno 3
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Kudas_CZ » 10 dub 2013 20:12

Hraji na serveru, vřele doporučuji :)
Majitel shání ještě dva hráče ( starší 17 a víc )
Kudas_CZ
Kopáč
Kopáč

Příspěvekod Crafatan » 21 dub 2013 19:58

Video z výstavby městečka a pár ukázek hotových věcí,pomalu se rozrůstáme a pořád sháním 3 šikovné stavaře.

Naposledy upravil Crafatan dne 04 čer 2013 12:05, celkově upraveno 1
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Pafis » 26 dub 2013 18:23

Zdravím,
vím, že sice odpovídám pozdě, ale na tyto stránky moc často nezavítám... Vlastně jsem se sem podíval jenom kvůli tomu, že hledám nový server (ten, který jsem navštěvoval doposud byl bohužel zrušen). Jsem zvyklý hrát na vanille, když zde není moc hráčů a navíc (vzhledem k požadovanému věku) snad i rozumných, tak nemůžu ještě nezkusit štěstí, protože takovéto projekty mě velmi zajímají a moc rád bych se na tomto též podílel.

Zkušeností s minecraftem mám mnoho, začal jsem hrát někdy o prázdninách 2010. (Ano, po nějakou dobu i s warez účtem). Změn v této hře jsem tedy zažil více něž mnoho. Většinu té doby jsem ovšem hrál jen tak občas, když jsem už opravdu neměl co dělat. Když to tak řeknu, je to i proto, že jsem ani moc nevěděl, co tam dělat. Přelomovým okamžikem se pro mě stala chvíle, kdy jsem narazil na LP. Od lidí tyto "seriály" natáčející jsem se naučil o Minecraftu mnoho, počínaje craftícími recepty, jdouc přes stavění farem a konče u automatizace všeho, co je možné. V této době jsem se začal hodně zajímat o vlastnosti redstonu, bez kterého si dost dobře vanillu nedokážu představit (I když je pravda, že jsem schopen i čtrnáct dní jen kopat a bydlet při tom v hliněné 1x3x3 díře).

Zpět ale k zřejmě hlavní náplni tohoto serveru. Co se stavění týče, myslím si, že jsem schopen splodit ze své mysli všemožné budovy. Můj styl ve stavění je těžko určitelný... V singleplayeru jsem postavil kopii domu, kde bydlím, též středověký hrad (ten už se nejspíš bohužel ztracen-při krachu mého počítače se mi naneštěstí nezachoval save, což mě moc mrzí, byl to totiž můj první svět...), na Crazycraftu jsem o prázdninách stavěl mrakodrap, který měl takový neurčitelný styl, ale spíše moderní. Na tomto posledním serveru, kde jsem hrál, jsem se pro změnu soustředil na těžbu (schválně, kolik bys řekl, že má stronghold kostiček?; Kolik se nachází v jungli dřeva a kolik listí? atd. atd.) a stavbu farem (Tam jsem měl neuvěřitelný štěstí-sice jsem u toho museli stát dva, ale byla to funkční oktafarma na všelijaké moby). Zvládl jsem tam pouze upravit okolí, ale na stavbu reprezentativního obydlí jsem se nedostal (to je ona hliněná stavba 1*3*3). Po krachu tohoto serveru jsem se dal na dráhu creativního stavaře. Připravuji si ve svém creative světě takovou stavbu, kterou bych chtěl někdy někde zrealizovat. Jednalo by se o soustavu farem, obytných prostor i úložných místností v jedné 300x300 kostiček velké stavbě. Zatím jsem v této stavbě v creativu jen u velmi hrubé podoby, kdy nemám dostavěnou ani jednu část. Snažím se zde pouze načrtnout si svou představu, abych to poté měl nejlépe na vanilla serveru jednodušší. Budeš-li chtít, mohu zapátrat a vyscreenovat různé objekty ze své tvorby, ale prozatím ani nevím, zda nábor na tento server ještě stále pokračuje, nebo je-li již uzavřen.

Dále bych nejspíše měl napsat něco o sobě... Dobrá tedy... Podmínku 17+ let splňuji (18). No, popravdě řečeno, ani nevím, co dál (této věci užitečného) o sobě napsat. Možná jen, že co se hraní MC (tedy mé případné aktivity na tomto serveru) týče, musím říci, že kdyby ses zeptal lidí, kteří mě z této hry znají, tak by ti asi odpověděli "závislák". O posledních velkých prázdninách jsem nahrál něco málo pod 700 hodin a nebyl pro mě žádný problém za jeden den vytěžit kolem 18000 kostiček se stone pickaxem (na různé rudy samozřejmě zaměňovaným s iron pickem). Takže rozhodně (alespoň o víkendech) byste mohli počítat s pracovníkem, který by byl online hodně často. Přes týden je to se mnou horší, to (vzhledem k tomu, že chodím na gympl a mám i jiné zájmy) zvládám tak hodinu-2 denně (někdy třeba i více, ale toto je takový ten průměr).

Nuže dobrá, řekl bych že má přihláška by mohla být u konce, protože mě nic, co by se ještě dalo k tomuto tématu napsat, nenapadá.

in-game nick= smirenej

Alespoň na jednom z těchto zařízení bys mě měl zastihnout (jsem-li samozřejmě doma). Případný příchod na TS též není problém-to mám zařízené kvůli dřívějšímu hraní na Crazycraftu, kde bylo TS povinné.

Opravdu nevím, jestli je tento nábor ještě stále aktuální, proto to píšu raději jak sem, tak i na tvůj email.

Díky za přečtení, měj se :-)
Naposledy upravil Pafis dne 18 led 2016 06:55, celkově upraveno 1
Pafis
Kameník
Kameník

Příspěvekod Crafatan » 29 dub 2013 19:53

Samozřejmě že už s náma hraje ono se stačí podívat jenom na to co napsal a člověk hned usoudí že pokud si dá práci s takovou přihláškou tak to nemůže být "zmetek".

Pokud má někdo zájem místo ještě máme .
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Příspěvekod Crafatan » 06 kvě 2013 18:08

Chci jenom říct že už se mi dva šikovní hráči přihlásily a spokojennost nadevše ale ještě jednoho pořád sháním skuste to někdo s náma ,ted momentálně začínáme stavět Golem farmu a objekt do kterého ji chceme vsadit vyžaduje hodně úsilí a práce,taky chystám videjko z netheru který už nám funguje a vůbec se nám to pěkně rozrůstá tak pište těším se s pozdravem Crafatan.

P.S Pokud by jste byli třeba dva a chtěli hrát oba tak záleží jenom na domluvě a přidal bych porty

rafatan@seznam.cz
Obrázek
Crafatan
Rybář
Rybář

Další

Zpět na Minecraft servery