Hledám 3D grafiky - jen jako koníček

Tvoříte 2D či 3D grafiku? Pochlub se svojí tvorbou, ptej se ostatních a pomáhej.

Příspěvekod MekliCZ » 29 pro 2014 20:17

Ahoj,
s jedním člověkem jsme se rozhodli vytvořit naprosto amatérskou indie hru, kterou bychom ale chtěli dotáhnout co nejdál... on je teď samá škola (teď o prázdninách ne, ale při škole...) a dělá grafiku... no a potřeboval bych teda někoho, kdo má zkušenosti s interiéry, exteriéry, postavy, předměty + implementací do Unity3D. O kód se starám já :) Rád bych to už trochu rozjel. Nic za to (zatím) nedostanete, takže to berte jen ti, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového (?). V plánu jsou obří komplexy - hrad i malé vísky a k nim domky... Momentálně jsme ve stádiu, kdy si zařizujem podklady (soundtrack), dělám web, protože bez grafiky to moc nejde ta hra a tak nějak vymýšlím "distribuci" (ve dvojitých uvozovkách). Prostě dělám, co by se stejně muselo udělat... Plán ohledně ceny máme takový, že to, co vypustíme jako hru samotnou bude naprosto free s možností donatu přes PayPal.
Fuu, jsem se zas vypsal. Kdo se teda nudí a dokáže dělat fajnové modely, můžete napsat PM nebo tady do vlákna, já vás pak nějak zkontaktuju a napsal bych víc podrobností (třeba v jakém stylu budete tvořit).
MekliCZ
Kopáč
Kopáč

Příspěvekod reklama » 29 pro 2014 20:17

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Zpět na Grafika (2D, 3D)