[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
GGforum.cz • Zobrazit téma - Garry's mod

Garry's mod

Hry a hříčky logické, sandboxové hry a hry od nezávislých vývojářů.

Garry's mod

Příspěvekod uTukan » 16 lis 2012 16:03

Tato modifikace známé hry Half-life 2 běžící na Source enginu od společnosti Valve je opravdu zajímavá a ne tolik obvyklá.
Hrajete v roli známého Gordona Freemana známého z Half-life 2. Je to fyzická hříčka kde si můžete postavit naprosto cokoliv, chcete teleportující se auto co zabíjí zombíky pomocí laserů co jsou stříleny z plechovek ? Není problém, chcete jezdící chladničku na bagety co i létá (patent od Oviho z Blockcraftu4, určitě koukněte na Youtube :) ) ? Není problém.
Opravdu si zde můžete postavit naprosto cokoliv, a ten počet navýší addony, kterých je na tuto hru opravdu hodně, více informací níže :

Název: Garry's Mod
Žánr: Nezávislé
Výrobce: Garry team
Vydavatel: Valve
Engine: Source Engine
Datum vydání: 29. listopadu 2006
Pište své názory na tuto úžasnou hru, doufám že se vám můj popis líbil :)
PS: Omluvte moje ne tak dobré slohové schopnosti ;)
Máš nepřítele ? Fajn, to znamená že už jsi něco dokázal.
-Eminem
uTukan
Kovář
Kovář

Garry's mod

Příspěvekod reklama » 16 lis 2012 16:03

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Re: Garry's mod

Příspěvekod uTukan » 18 lis 2012 17:22

To nikdo nezná Gmod nebo co ? :D
-Eminem
uTukan
Kovář
Kovář

Příspěvekod beowafle » 07 pro 2012 21:31

Tohle je jedna z nejlepších her vůbec! Sice už jsem nějakou dobu nehrál, ale moc dobře si pamatuju, že jakmile se do toho člověk trochu ponoří a začne si uvědomovat jak co funguje, je to neskutečná prdel. Na YouTube pořád koukám na videa v gmodu vytvořená, na těch nejde nic zkazit :D. Taky jsem se o něco podobného pokoušel, ale můj notebook to nedává :lol: . Každopádně doporučuju každému, kdo chce doopravdy neomezené možnosti. Začal jsem hrát na doporučení kámoše, kterej má na Steamu napočítáno přes 3000 hodin :!:

Nechte se přesvědčit například tímto videem:

Trying to win an argument over the internet is like competing in the Special Olympics. Doesn't matter if you win, ya still retarded.

"You have enemies? Good, that means you stood up for something." - Eminem
beowafle
Kameník
Kameník

Příspěvekod uTukan » 10 pro 2012 13:33

Gmod idiot box je stoprocentně nejlepší série videí z Gmodu :D
EDIT: DasBoSchitt je hroznej frajer :D Snad uplně nejvíc se mi líbilo jeho ''Computer Quest'' , kdo by měl zájem tak tady máte link

Když to vyšlo a mě bylo asi 11 tak jsem si to pouštěl každý den a pořád jsem se u toho trhal smíchy :D
-Eminem
uTukan
Kovář
Kovář

Zpět na Logické, sandbox a indie hry