Diablo III

Role Playing Game - král herních témat. Diablo, Baldurs Gate, Fallout...

Re: Diablo III

Příspěvekod Cry » 21 kvě 2012 15:37

Tak já hraji Diablo taky (lvl 44 Wizard) a jsem zatím spokojenej :), hra je to super co se týče příběhu, ovládání a té znovuhratelnosti která je pro Diablo typická. Jediné co mi vadí je ta customizace postavy o ktéré tu psal polarkac a obtížnost. To že není možnost si udělat svoji vlastní unikátní postavu co se týče skillů bych ještě překousl, ale ta obtížnost mě zklamala.

Momentálně hraju Nigtmare (druhý stupeň obtížnosti ze čtyř) a samozřejmě se nedá tvrdit že by to bylo úplně jednoduché, párkrát při dělaní questu umřu, ale nikdy zatím nenastal problém, že bych opravdu nemohl nějaký quest splnit protože bych potřeboval mnohem lepší equip. Navíc Blizzard sliboval že bude důležité se v na každé obtížnosti na chvíli zastavit a farmit než budete dostatečně silní, abyste šli na další obtížnost, přestože tohle bylo řečeno, už teď jsem na YT viděl videa z Inferna a to Diablo funguje týden ...

Dále co se týče obtížnosti tak mi vadí, že se expí moc rychle. Hraji týden a mám 44 z maximálního lvlu 60 a to jsem nehrál ani moc často.

Mno a poslední věc co se mi nelíbí u obtížnosti hry je velmi lehké vylepšení artistanů (řemeslníci), maximální lvl artistana je 10 a ve hře jsou 2 artistani (kovář + klenotník). Už teď mám klenotníka na lvlu 10 a kdybych se trošku víc snažil tak jsem tam mohl dokopat i toho kováře ...

Už to není rozhodně taková ta hardcore hra, která to byla dřív, je poznat že je to mířeno na šírší publikum hráčů. Hra to je vážně dobrá a zábavná, ale alespoň mě se zdálo že to není tak težké jak slibovali a to mě docela zklamalo ...
Cry
Lovec
Lovec

Příspěvekod reklama » 21 kvě 2012 15:37

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Příspěvekod Nexuswalker » 04 zář 2012 19:10

Já sem asi 38 Witch Doctor a hru si na nightmare náramně užívam, vzhledem k tomu, že každej den projíždim aukci, mám už 3 legendary itemy a zbytek zlatejch. Kdo si chcete zahrát napište nick. Už se těším na hell, protože nightmare moc noční můra není :)
Intel Core i3 3.1 Ghz, 8 GB ram, ATI Radeon HD 6700 (2GB), 1 TB + 0,5 TB Harddisk

League of Legends Nick: PROf3 sional (napište pokud si chcete zahrát :))
Diablo 3 nick: Nexuswalker
Minecraft nick: VasekDrtikol (moje stará přezdívka :))
Nexuswalker
Dřevorubec
Dřevorubec

Příspěvekod gamer » 15 zář 2012 17:28

diablo sa urcite chystam kupit hned ako mi dojde novy Pc :) lebo na ntb by som toho moc nezahral :D
gamer
Lovec
Lovec

Příspěvekod rogosak » 31 kvě 2013 17:27

nechce někdo vyměnit battletag? Rád bych si občas zahrál jinak než PuG
Vwyq agth sshoq'meg N'Zoth vra zz shfk qwor ga'halahs agthu. Uulg'ma, ag qam. Warlord Zon'ozz - Dragon Soul

Obrázek
rogosak
Farmář
Farmář

Příspěvekod Sunamar » 04 čer 2013 20:12

Já bych dal Diablo III MP, jestli má někdo zájem. Mám Barbara lvl 33 (každý den ho ale expím) a nebo mám i lvl 4 Witche, takže v podstatě nová postava.

Kdo bude chtít, může napsat :)
I am Justice!
Sunamar
Rybář
Rybář

Předchozí

Zpět na RPG a Adventury