Solaris Online

Hry ke kterým vám stačí jen internet.

Solaris Online

Příspěvekod Diesselcz » 25 úno 2016 17:51

Zdravím. Chtěl bych vám představit hru na, které již dlouhodobě pracuji.

Jedná se o vesmírnou online strategii

Celkově se inspiruji hrou Ogame, protože jsem v ní strávil spousty dnů a je škoda co zní Gameforge udělali.

Samotná hra vychází z open source engine 2moons, který je dostupný zdarma. Já jsem ji ovšem hodně modifikoval a přeložil.
Zatím je hra ve fázi testování, ale už teď je celý základ hry hotový a plně hratelný.

O co ve hře jde

Celá hra se točí okolo dobývání vesmíru. Začínáte na své malé planetě a postupně si zlepšujete ekonomiku a stavíte armádu. Postupně kolonizujete další planety. S ostatními hráči můžete vést boje nebo zakládat aliance.
Ve hře se nachází 17 budov a každá z nich má svou důležitou funkci.
Přes 40 lodí a obraných věží. Každá má své výhody a nevýhody proti ostatním lodí.
20 výzkumů, které umožňují postavit lepší a silnější lodě a budovy.
Více jak 20 achievementů, které můžete získat
3 druhy aliancí, které je poskytují různé bonusy jejich členům.

Dále tu je senát a akademie. Tyto položky plní funkci bonusů a díky nim si hráč může hru upravit k obrazu svému. Takže pokud hráč rád bojuje stačí investovat do bonusů, které přidávají útok atd.
A mnoho dalšího!

odkaz na hru: http://xgalaxy.cz/
Diesselcz
Kopáč
Kopáč

Solaris Online

Příspěvekod reklama » 25 úno 2016 17:51

Crafak
Tato reklama pomáhá zaplatit provoz fóra.

Re: Solaris Online

Příspěvekod Jerry1921 » 26 úno 2016 13:38

Ahoj, hra vypadá dobře a docela mě baví, rozhodně je lepší než dnešní ogame. Na jaké verzi 2moons je hra založená? Jinak mě celkem mrzí, že v jazycích není dostupná i angličtina, kterou bych před ne úplně dokonale přeloženou češtinou (hrubky, divně formulované věty, ne vše je přeložené) rozhodně preferoval.
CPU: Intel Core i5 4670K@4.2GHz | MB: Gigabyte Z87X-D3H | RAM: 8GB Kingston | GPU: Nvidia GeForce GTX 750Ti | 128GB SSD, 2TB HDD
Motorola Moto G w/ CM11
Jerry1921
Kožešník
Kožešník

Zpět na Online hry - v prohlížeči